Prekių grąžinimo sąlygos

 • Čia turėtų būti aprašytos Jūsų el. parduotuvės parduotų prekių grąžinimo sąlygos.

  1. Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui. Teisė atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties Pirkėjui negalioja, jeigu buvo sudaryta viena iš Civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių, o būtent teisė atsisakyti sutarties negalioja:
   - sutartims dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
   - sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
  2. Daiktų keitimas arba grąžinamas atliekamas Klientui pateikus pageidavimą grąžinti prekes staloskalunas@gmail.com , ir gavus patvirtinimą apie prekės grąžinimą užpildžius nustatytą formą kurioje turi būti nurodoma, kas grąžinama ar keičiama bei nurodoma grąžinimo arba keitimo priežastis.Tais atvejais, kai prekės keičiamos ir tokio keitimo metu susidaro kainų skirtumas, Klientas privalo sumokėti Stalo Skalūnas tokį kainų skirtumą. Kainų skirtumas yra sumokamas pavedimu į nurodytą Stalo Skalūnas banko sąskaitą. 
  3. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės atitinka tokius reikalavimus:
   a) nebuvo naudojamos;
   b) nebuvo sugadintos;
   c) išsaugotos prekių vartojamosios savybės;
   d) neprarado prekinės išvaizdos.
  4. Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje. 
  5. Tais atvejais, kai Stalo Skalūnas neturi pakeitimui tinkamų daiktų, Klientui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą, išskyrus atvejus, jei prekės grąžinamos dėl to, kad jos nekokybiškos, nekompleksiškos ar pan. Šiuo atveju, Stalo Skalūnas grąžina ir prekių pristatymo išlaidas. 
  6. Sumokėta suma grąžinama pervedant pinigus į pildant registracijos duomenis nurodytą kliento sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo formos pasirašymo.